RADA RODZICÓW

KRZYSZTOF CZUBA - Wiceprzewodniczący

Dorota Błońska - Sekretarz

SŁAWOMIR CHOROSZY - Skarbnik

Posiedzenia Rady Rodziców odbywają się w dni zebrań klasowych.

Informacje o godzinie i miejscu spotkań umieszczone będą na tablicy ogłoszeń Rady Rodziców, w holu głównym obok portierni.

Kontakt z Radą Rodziców

• Skrzynka kontaktowa znajdująca się w sekretariacie szkoły.
  • e-mail Rady Rodziców radarodzicow47@gmail.com.
  • e-mail na adresy osób z Prezydium, podane powyżej.

Regulamin Rady Rodziców

Akcja Zima w szkole 2018

W dniach 12. – 16. lutego oraz 19. – 23. lutego 2018 r.
„Akcja Zima w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH 22. stycznia 2018 r. –  8. lutego 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                  Zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47 w dniu 24 stycznia 2018 r.

Zebrania Rodziców Uczniów klas III z Wychowawcami - godz. 17.00.

Również o godzinie 17.00 odbędzie się  spotkanie  Rodziców Uczniów  klas VI z Dyrekcją ZSP nr 1 - omówienie planów edukacyjnych na najbliższe 2 lata szkolne.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas I, II, IV  o godzinie 16.30.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas V, VI, VII  o godzinie 17.30.

Nauczyciele nie będący wychowawcami klas dyżurową będą w dniu 24 stycznia w godzinach 16.45 - 17.45

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA