GAZETKA

Można już pobrać pierwszy numer gazetki szkolnej przygotowanej przez uczniów.

GAZETKA NR 1

Krzyk Warszawy
GAZETA KONSPIRACYJNA
KU CHWALE BOHATERÓW

AKCJA LATO 2019

W dniach 24  - 28 czerwca oraz 1 – 5 lipca 2019 r.
„Akcja lato w szkole 2019”.

Ze względu na prawidłową organizację zajęć prosimy, by dzieci były przyprowadzane do szkoły najpóźniej o godzinie 9.00.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Lato w szkole 2019”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI LATO W SZKOLE 2019 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W DNIACH 27. maja 2019 r. –  14. czerwca 2019 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej sp47krakow.edu.pl.

OŚWIADCZENIE O POWROCIE DZIECKA Z AKCJI LATO

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                     Zapraszamy!