MISJA I WIZJA SZKOŁY SP47

MISJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 47 W KRAKOWIE

• Wychowujemy i kształcimy w bezpiecznej i twórczej atmosferze młodego człowieka – krakowianina, Polaka, Europejczyka – świadomego dziedzictwa kulturowego swego narodu.
  • Pomagamy uczniom w zdobywaniu i opanowaniu wiedzy oraz umiejętności w stopniu, na jaki pozwalają ich zdolności i predyspozycje.
  • Rozwijamy w młodym człowieku wrażliwość, tolerancję oraz odpowiedzialność za siebie i innych.
  • Uczymy, że kształcenie jest procesem trwającym całe życie.

WIZJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 47 W KRAKOWIE

ZAPISY DO ŚWIETLICY

W poniedziałek 4 września 2017 r. świetlica szkolna prowadzi zapisy w godz. 7:30 - 13:30.