TEMATY ZADAŃ

Tematy zadań dla klasy 5 zad1 zad2 zad3

Tematy zadań dla klasy 4

REKRUTACJA DO KLASY I

Rekrutacji do klasy I w roku szkolnym 2018/2019 do 23 kwietnia 2018 r.

1. Do 23 kwietnia 2018 r. przyjmowanie kart zapisów dzieci zamieszkałych w rejonie szkoły.
2. 26 kwietnia 2018 r. - ogłoszenie wyników rekrutacji - listy dzieci zakwalifikowanych i niekwalifikowanych.
3. 27 kwietnia - 15 maja 2018 r. - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły.
4. 16 maja 2018 r. - ogłoszenie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.
5. 17 maja - 24 maja 2018 r. - rekrutacja uzupełniająca dla dzieci z poza rejonu szkoły

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA