TEMATY ZADAŃ

Okres 1

Tematy zadań dla klasy 8  Ćwiczenia z GM, App Inventor, projetowanie 3D, zad 1, zad 2, zad 3,

Tematy zadań dla klasy 7  Ćwiczenia z GM, projetowanie 3D, zad 1, zad 2, zad 3,

Tematy zadań dla klasy 6  zad 1, zad 2, Ćwiczenia z GM,

Tematy zadań dla klasy 5  zad 1, Ćwiczenia z żółwikiem LOGOzad 2

Tematy zadań dla klasy 4  Pisanie na czas teksty do pisania na czas

Okres 2

Tematy zadań dla klasy 8 ZAD1 ZAD2 ZAD3 ZAD4 ZADGRA ZADApp

Tematy zadań dla klasy 7 ZAD1, ZAD2, ZAD3, ZAD4

Tematy zadań dla klasy 6 zad1, zad2, zad3, zad4, zadgra

Tematy zadań dla klasy 5 zad1, zad2, zad3, zad4, zadgra

Tematy zadań dla klasy 4 zad1, zad2, zad3,

ELEMENTY DODATKOWE  pytania projekt program

BRAKUJĄCE ZADANIA proszę wysyłać na adres: nauczyciel.zsp1@gmail.com w temacie wpisać które zadanie i login ucznia. W przypadku braku tej informacji zadanie nie będzie sprawdzane.

III Małopolskie Dyktando

dla Dzieci Cudzoziemskich
„Po polsku o Polsce”

5 kwietnia 2019 r.

Załącznik RODO

SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 47 w Krakowie przy ul. Myśliwskiej 64 zapraszają Przyszłorocznych Pierwszoklasistów oraz ich Rodziców na spotkanie dotyczące oferty edukacyjnej dla klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020. Spotkanie odbędzie się w szkole 13 marca 2019 r. o godz. 17:00.

Zapraszamy do wzięcia udziału w V Szkolnym Konkursie „Kartka Pocztowa z Hetmanem Stefanem Czarnieckim”.

Należy wykonać w dowolnej technice (bez użycia komputera) kartkę pocztową w formacie A6 (10,5x15 cm) związaną z Patronem naszej szkoły Stefanem Czarnieckim. Wykonanie obejmuje tylko graficzną część kartki (na stronie przeznaczonej na życzenia i dane adresowe tylko się podpisujemy).

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII; kartki można przygotowywać tylko indywidualnie.

Opisane kartki pocztowe (z tyłu imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą) należy dostarczyć p. Markowi Chadzińskiemu do 8 lutego 2019 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na apelu szkolnym. Przewidziano atrakcyjne nagrody.

Konkurs „100 lat odzyskania niepodległości”

Konkursu dla szkół dzielnicy XIII
„100 lat odzyskania niepodległości”

11 grudnia 2018 r., godz. 10.45, Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Myśliwska 64 odbyła sie premiera nowej gry komputerowej stworzonej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zobacz wyniki i zwycięzców.