ŚWIETLICA SP47

Świetlica szkolna pracuje w godzinach od 7.00 do 17.00.

W roku szkolnym prosimy o dokonywanie wpłat na bieżące potrzeby dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej (materiały do pracy z dziećmi) w wysokości 7 zł na miesiąc (70 zł na rok) od dziecka.
Wpłat można dokonywać u nauczycieli świetlicy szkolnej.

DOKUMENTY

Regulamin świetlicy

Karta zapisu dziecka do świetlicy

Jednorazowe upoważnienie na odbiór dziecka ze świetlicy szkolnej

Oświadczenie - dziecko odbiera osoba nieupoważniona - rodzic potwierdza telefonicznie

Oświadczenie - samodzielne wyjście

ZAPISY DO ŚWIETLICY

W poniedziałek 4 września 2017 r. świetlica szkolna prowadzi zapisy w godz. 7:30 - 13:30.