ZAJĘCIA DODATKOWE

Zajęcia dodatkowe dla uczniów SP 47 w roku szkolnym 2019/20

ZAJĘCIA ODPŁATNE

• Zajęcia nauki języków obcych prowadzone przez Szkołę Językową Prymus Linguist.
  • Zajęcia z języka angielskiego prowadzone  przez Szkołę Językową English4everyone
    (więcej: www.english4everyone.pl)
  • Zajęcia baletowa prowadzone przez Szkołę Baletowa p. Karoliny Kursy.
  • Zajęcia taneczne Break Dance prowadzone przez Pana Macieja Włosika.
  • Zajęcia Szachowe prowadzone przez Pana Huberta Popiołka.
  • Zajęcia karate.
  • Zajęcia dodatkowe prowadzone przez Fundację „Szansa” (tu przekierowanie na ich stronę). W ramach współpracy z Fundacją zajęcia prowadzone przez instruktorów oraz nauczycieli pracujących w naszej szkole.
  • Kreatywne warsztaty plastyczne SAMOtworki - dla dzieci z kl. 1-3 oraz warsztaty tworzenia biżuterii i dodatków BiżuForYou - młodzież z kl. 4-8 - prowadzone przez Panią Natalię Ernst (https://www.natgallery.pl/)

AKCJA ZIMA 2020

W dniach 3 – 7 lutego 2020 r.
w  Szkole Podstawowej nr 47 i w Krakowie organizowana jest
„Akcja Zima w szkole 2020”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2020”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2020 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH  13 -  22 stycznia 2020 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                     Zapraszamy!