ZAJĘCIA DODATKOWE

Zajęcia dodatkowe dla uczniów SP 47 w roku szkolnym 2017/18

ZAJĘCIA ODPŁATNE

• Zajęcia nauki języków obcych prowadzone przez Szkołę Językową Prymus Linguist.
  • Zajęcia baletowa prowadzone przez Szkołę Baletowa p. Karoliny Kursy.
  • Zajęcia taneczne Break Dance prowadzone przez Pana Macieja Włosika.
  • Zajęcia Szachowe prowadzone przez Pana Huberta Popiołka.
  • Zajęcia karate.
  • Zajęcia dodatkowe prowadzone przez Fundację „Szansa” (tu przekierowanie na ich stronę). W ramach współpracy z Fundacją zajęcia prowadzone przez instruktorów oraz nauczycieli pracujących w naszej szkole.

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA