REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ

Rekrutacja do szkoły podstawowej rozpoczyna się od 18 kwietnia 2017 r. i trwać będzie do 8 maja 2017 r,

Wniosek o zapisanie dziecka do szkoły należy pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony

wypełnić i wydrukować, a następnie przynieść do sekretariatu szkoły pierwszego wyboru w celu ZATWIERDZENIA.

UCHWAŁA NR LXVI/1651/17 RADY MIASTA KRAKOWA
z dnia 15 marca 2017 r.
w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych
szkół podstawowych dla kandydatów, którzy ubiegają się o przyjęcie
do szkoły podstawowej innej niż szkoła, w obwodzie której zamieszkują
oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs Dla Przyszłych Pierwszoklasistów

slonce

Drogi Przedszkolaku!

Pokoloruj obrazek, dorysuj coś sam i zaproś swoich rodziców na wiosenny spacer – przynieście do dn. 26.04.2017 pracę pt „W słońcu Afryki”!
Albo wyślijcie ją na adres:
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1, ul. Myśliwska 64, 30-718 Kraków.
 Wszystkie piękne prace wezmą udział w konkursie którego rozstrzygnięcie, wręczenie upominków i nagród nastąpi podczas spotkania
Klubu Małego Żaka „SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA” dn. 27.04.2017.
Zapraszamy!!!
 Obrazek do pokolorowania można pobrać tu: kolorowanka1,  kolorowanka2

Akcja Zima w szkole 2018

W dniach 12. – 16. lutego oraz 19. – 23. lutego 2018 r.
„Akcja Zima w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH 22. stycznia 2018 r. –  8. lutego 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                  Zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47 w dniu 24 stycznia 2018 r.

Zebrania Rodziców Uczniów klas III z Wychowawcami - godz. 17.00.

Również o godzinie 17.00 odbędzie się  spotkanie  Rodziców Uczniów  klas VI z Dyrekcją ZSP nr 1 - omówienie planów edukacyjnych na najbliższe 2 lata szkolne.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas I, II, IV  o godzinie 16.30.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas V, VI, VII  o godzinie 17.30.

Nauczyciele nie będący wychowawcami klas dyżurową będą w dniu 24 stycznia w godzinach 16.45 - 17.45

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA