REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ

Informacje dotyczące rekrutacji do klasy I w roku szkolnym 2018/2019

1. Do 23 kwietnia 2018 r. przyjmowanie kart zapisów dzieci zamieszkałych w rejonie szkoły.
2. 26 kwietnia 2018 r. - ogłoszenie wyników rekrutacji - listy dzieci zakwalifikowanych i niekwalifikowanych.
3. 27 kwietnia - 15 maja 2018 r. - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły.
4. 16 maja 2018 r. - ogłoszenie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.
5. 17 maja - 24 maja 2018 r. - rekrutacja uzupełniająca dla dzieci z poza rejonu szkoły

Wniosek o zapisanie dziecka do szkoły należy pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony

wypełnić i wydrukować, a następnie przynieść do sekretariatu szkoły pierwszego wyboru w celu ZATWIERDZENIA.

UCHWAŁA NR LXVI/1651/17 RADY MIASTA KRAKOWA
z dnia 15 marca 2017 r.
w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych
szkół podstawowych dla kandydatów, którzy ubiegają się o przyjęcie
do szkoły podstawowej innej niż szkoła, w obwodzie której zamieszkują
oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REKRUTACJA DO KLASY I

Rekrutacji do klasy I w roku szkolnym 2018/2019 do 23 kwietnia 2018 r.

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA