OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

WOJEWÓDZKI TURNIEJ BADMINTONA O PUCHAR WÓJTA GMINY PLEŚNA 25.02.2017

MISTRZOSTWA  MAŁOPOLSKI W BADMINTONIE NIEPOŁOMICE  25-26.03.2017

OGÓLNPOLSKI TUNIEJ BADMINTONA II Decathlon Częstochowa Cup 2017 1.04.2017

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA DZIEŃ DZIECKA Z BADMINTONEM SUCHEDNIÓW 3.06.2017

MIEDZYNARODOWY  TURNIEJ BADMINTONA PRAHA JUNIOR CUP 2017 PRAGA  9-10.06.2017

JULIADA 2017

Ogólnopolski Turniej Badmintona PODKARPACKI CUP 2017 Szczucin 7.10.2017

Wojewódzki Turniej Badmintona Szczucin 14.10.2017

Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków, Młodzików Młodszych PODKARPACKI CUP 2017 11.11.2017  ŻYRAKÓW

Turniej Badmintona z okazji Święta Niepodległości 12.11.2017 Niepołomice

Krakowska Olimpiada Młodzieży Igrzyska Dzieci Mistrzostwa Krakowa Szkół Podstawowych w Badmintonie. 20 i 22.11 2017

Turniej Badmintona o Złotą Rakietkę Mistrzostwa Małopolski TKKF 26.11.2017 KRAKÓW

Małopolskie Igrzyska Dzieci w badmintonie drużynowym chłopców 6.12.2017 ZAKOPANE

Małopolskie Igrzyska Dzieci w badmintonie drużynowym dziewcząt 6.12.2017 ZAKOPANE

Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków, Młodzików Młodszych PODKARPACKI CUP 2017 9.12.2017  ŻYRAKÓW

INTEGRACYJNE ZAWODY SPORTOWE KLAS CZWARTYCH.

7 Listopada br. w naszej szkole dziesięcioosobowe drużyny (wcześniej ustalone wspólnie z wychowawcą) rywalizowały w wyścigach zręcznościowych, prezentowały hasła o treści sportowej oraz sportowe transparenty.

Po powitaniu, przypomnieniu regulaminu zawodów oraz rozgrzewce ,uczniowie przystąpili do rywalizacji. Zabawa w atmosferze fair-play rwała 45 minut.

4miejsce zdobyła klasa 4c

3miejsce-klasa3f

2miejsce-klasa 4a

Jak nigdy dotąd na 1 miejscu uplasowały się trzy klasy:  4b,4d,4e

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz słodycze ufundowane przez Radę Rodziców .

GRATULUJEMY

MIĘDZYSZKOLNE BIEGI SZTAFETOWE

26 września 2017 r. reprezentacja uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela pana Rafała Rojowskiego, uczestniczyła w międzyszkolnych biegach sztafetowych. Zawody zostały przeprowadzone na obiekcie krakowskiej AWF. Uczestniczyły reprezentacje 23 krakowskich szkół podstawowych. W skład naszej drużyny weszli uczniowie:

-Michał Styrna  z 6b

-bracia Tadeusz i Maciej  Maciantowicze z 6b

-Grzegorz Odrzywołek z 6b

-Szymon Filar z 7d

-Jakub Kurcab z 7d

-Jakub Grabowski z 7 d

-Kacper Szulia  z 7d

-Jakub Maciążka z 7d

-Roman Grzybek z 6d

Chłopcy pokonali 10 okrążeń po 800m i zajęli wspaniałe 3 miejsce.

Wszyscy zostali udekorowani brązowymi medalami, a wspólny puchar stanął w sportowej gablocie naszej szkoły.

GRATULUJEMY!

Zawody w szachach

8 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Elektrycznych nn1 w Krakowie odbyły się ramach Igrzysk Dzieci zawody szachowe.

Uczestniczyli uczniowie z 33 krakowskich szkół,  w sumie 68 osób.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 5a :Barbara Kowalczyk, Emilka Wietrzny i Natalka Skrzyniarz.

Dziewczęta zajęły drużynowo 3 miejsce, a Basia Kowalczyk zdobyła 1 miejsce w rywalizacji indywidualnej.

BRAWO!!!!!!

Akcja Zima w szkole 2018

W dniach 12. – 16. lutego oraz 19. – 23. lutego 2018 r.
„Akcja Zima w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH 22. stycznia 2018 r. –  8. lutego 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                  Zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47 w dniu 24 stycznia 2018 r.

Zebrania Rodziców Uczniów klas III z Wychowawcami - godz. 17.00.

Również o godzinie 17.00 odbędzie się  spotkanie  Rodziców Uczniów  klas VI z Dyrekcją ZSP nr 1 - omówienie planów edukacyjnych na najbliższe 2 lata szkolne.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas I, II, IV  o godzinie 16.30.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas V, VI, VII  o godzinie 17.30.

Nauczyciele nie będący wychowawcami klas dyżurową będą w dniu 24 stycznia w godzinach 16.45 - 17.45

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA