ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2017-09-18 08:32:18

Dnia 4 września 2017 r. o godzinie ósmej w sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas I - III wraz z rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi by uczcić rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Wśród zgromadzonych dzieci, byli również najmłodsi uczniowie naszej szkoły Dla wszystkich pierwszaków i ich rodziców była to bardzo ważna chwila, dlatego towarzyszyli im w tym dniu. Mimo lekkiego zdenerwowania, na buziach pierwszaków gościł uśmiech i duma, iż zaczynają nawy etap w swoim życiu. Program artystyczny przygotowali uczniowie z klasy 3a pod okiem pani mgr Agnieszki Kofin. Wakacyjne wspomnienia przeplatały się z wesołymi piosenkami. Nie zabrakło również wierszy zachęcających do powrotu do szkolnej ławy. Głos zabrała pani dyrektor mgr Jolanta Klimowska oraz zaproszeni goście. Wszyscy zgodnie życzyli SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO! Małgorzata Mońka

SZKOŁA DLA RODZICÓW

SZKOŁA DLA RODZICÓW

Szkoła dla Rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami. Daje możliwość refleksji nad własną postawą wychowawczą.

Czytaj na stronie dla rodziców.

ZAPISY DO ŚWIETLICY

W poniedziałek 4 września 2017 r. świetlica szkolna prowadzi zapisy w godz. 7:30 - 13:30.

ANKIETA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo. Ankieta o wypełnienie, której Państwa prosimy dotyczy spraw ważnych dla funkcjonowania naszej szkoły. Udzielone odpowiedzi pozwolą nam na podjęcie działań zmierzających do doskonalenia naszej pracy.

 

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj.

 

Dziękujemy.

STAN JAKOŚCI POWIETRZA

Udostępniamy Państwu informację na temat tego, gdzie można sprawdzić aktualny stan jakości powietrza

W celu sprawdzenia informacji na temat aktualnego stanu jakości powietrza w Krakowie należy kliknąć w podany link