WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA

1. Podręczniki

Podręczniki dla pierwszoklasistów są bezpłatne. Dzieci otrzymają je na początku roku szkolnego. Korzystać będą z podręcznika „Nasz elementarz” oraz odpowiednio dobranych zeszytów ćwiczeń. Uczniowie klasy I otrzymają również bezpłatnie podręcznik i ćwiczenia do nauki języka angielskiego. Rodzice dokonują zakupu katechizmu do nauki religii

2. Piórnik

• ołówki (HB – średnio miękkie),
  • Temperówka zamykana,
  • Gumka do ścierania,
  • Kredki ołówkowe 6 kolorów,
  • Nożyczki bezpiecznie zakończone,
  • Klej w sztyfcie,
  • Pióro wieczne na naboje,
  • Linijka 10 cm,
  • Pisaki 4 kolory,
  • Patyczki do liczenia

3. Zeszyty

• 16 kartkowy w 3 linie (tzw. cienkie linie)do edukacji polonistycznej
  • 16 kartkowy w 3 linie do dyktand,
  • 16 kartkowy w kratkę (bez marginesów) do edukacji matematycznej,
  • 32 kartkowy w kratkę na dzienniczek ucznia (zeszyt do tzw. korespondencji z rodzicami)

4. Materiały plastyczne

• Farby plakatowe,
  • Pędzle w trzech rozmiarach,
  • Pojemnik na wodę (np. plastykowy kubeczek),
  • Kredki świecowe Bambino
  • Plastelina,
  • Papier kolorowy,
  • 1 blok rysunkowy – biały A4,
  • 1 blik rysunkowy kolorowy – A4
  • Blok techniczny biały A4 i A3
  • Blok techniczny kolorowy A4 i A3
  • Tekturowa teczka na gumkę
  • Podkładka A4

REKRUTACJA DO KLASY I

Rekrutacji do klasy I w roku szkolnym 2018/2019 do 23 kwietnia 2018 r.

1. Do 23 kwietnia 2018 r. przyjmowanie kart zapisów dzieci zamieszkałych w rejonie szkoły.
2. 26 kwietnia 2018 r. - ogłoszenie wyników rekrutacji - listy dzieci zakwalifikowanych i niekwalifikowanych.
3. 27 kwietnia - 15 maja 2018 r. - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły.
4. 16 maja 2018 r. - ogłoszenie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.
5. 17 maja - 24 maja 2018 r. - rekrutacja uzupełniająca dla dzieci z poza rejonu szkoły

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA