WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA

1. Podręczniki

Podręczniki dla pierwszoklasistów są bezpłatne. Dzieci otrzymają je na początku roku szkolnego. Korzystać będą z podręcznika „Nasz elementarz” oraz odpowiednio dobranych zeszytów ćwiczeń. Uczniowie klasy I otrzymają również bezpłatnie podręcznik i ćwiczenia do nauki języka angielskiego. Rodzice dokonują zakupu katechizmu do nauki religii

2. Piórnik

• ołówki (HB – średnio miękkie),
  • Temperówka zamykana,
  • Gumka do ścierania,
  • Kredki ołówkowe 6 kolorów,
  • Nożyczki bezpiecznie zakończone,
  • Klej w sztyfcie,
  • Pióro wieczne na naboje,
  • Linijka 10 cm,
  • Pisaki 4 kolory,
  • Patyczki do liczenia

3. Zeszyty

• 16 kartkowy w 3 linie (tzw. cienkie linie)do edukacji polonistycznej
  • 16 kartkowy w 3 linie do dyktand,
  • 16 kartkowy w kratkę (bez marginesów) do edukacji matematycznej,
  • 32 kartkowy w kratkę na dzienniczek ucznia (zeszyt do tzw. korespondencji z rodzicami)

4. Materiały plastyczne

• Farby plakatowe,
  • Pędzle w trzech rozmiarach,
  • Pojemnik na wodę (np. plastykowy kubeczek),
  • Kredki świecowe Bambino
  • Plastelina,
  • Papier kolorowy,
  • 1 blok rysunkowy – biały A4,
  • 1 blik rysunkowy kolorowy – A4
  • Blok techniczny biały A4 i A3
  • Blok techniczny kolorowy A4 i A3
  • Tekturowa teczka na gumkę
  • Podkładka A4

Akcja Zima w szkole 2018

W dniach 12. – 16. lutego oraz 19. – 23. lutego 2018 r.
„Akcja Zima w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH 22. stycznia 2018 r. –  8. lutego 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                  Zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47

Zebrania z Rodzicami Uczniów SP 47 w dniu 24 stycznia 2018 r.

Zebrania Rodziców Uczniów klas III z Wychowawcami - godz. 17.00.

Również o godzinie 17.00 odbędzie się  spotkanie  Rodziców Uczniów  klas VI z Dyrekcją ZSP nr 1 - omówienie planów edukacyjnych na najbliższe 2 lata szkolne.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas I, II, IV  o godzinie 16.30.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas V, VI, VII  o godzinie 17.30.

Nauczyciele nie będący wychowawcami klas dyżurową będą w dniu 24 stycznia w godzinach 16.45 - 17.45

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA