WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA

1. Podręczniki

Podręczniki dla pierwszoklasistów są bezpłatne. Dzieci otrzymają je na początku roku szkolnego. Korzystać będą z podręcznika „Nasz elementarz” oraz odpowiednio dobranych zeszytów ćwiczeń. Uczniowie klasy I otrzymają również bezpłatnie podręcznik i ćwiczenia do nauki języka angielskiego. Rodzice dokonują zakupu katechizmu do nauki religii

2. Piórnik

• ołówki (HB – średnio miękkie),
  • Temperówka zamykana,
  • Gumka do ścierania,
  • Kredki ołówkowe 6 kolorów,
  • Nożyczki bezpiecznie zakończone,
  • Klej w sztyfcie,
  • Pióro wieczne na naboje,
  • Linijka 10 cm,
  • Pisaki 4 kolory,
  • Patyczki do liczenia

3. Zeszyty

• 16 kartkowy w 3 linie (tzw. cienkie linie)do edukacji polonistycznej
  • 16 kartkowy w 3 linie do dyktand,
  • 16 kartkowy w kratkę (bez marginesów) do edukacji matematycznej,
  • 32 kartkowy w kratkę na dzienniczek ucznia (zeszyt do tzw. korespondencji z rodzicami)

4. Materiały plastyczne

• Farby plakatowe,
  • Pędzle w trzech rozmiarach,
  • Pojemnik na wodę (np. plastykowy kubeczek),
  • Kredki świecowe Bambino
  • Plastelina,
  • Papier kolorowy,
  • 1 blok rysunkowy – biały A4,
  • 1 blik rysunkowy kolorowy – A4
  • Blok techniczny biały A4 i A3
  • Blok techniczny kolorowy A4 i A3
  • Tekturowa teczka na gumkę
  • Podkładka A4

Konkurs „100 lat odzyskania niepodległości”

Konkursu dla szkół dzielnicy XIII
„100 lat odzyskania niepodległości”

11 grudnia 2018 r., godz. 10.45, Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Myśliwska 64 odbędzie sie premiera nowej gry komputerowej stworzonej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zapisy do świetlicy szkolnej

Drodzy Rodzice!

W celu dokonania zapisu dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019 prosimy pobrać ze strony internetowej Szkoły Kartę zapisu ucznia do świetlicy szkolnej. Ze względu na obowiązujące przepisy Karta musi zawierać podpisy osób upoważnionych do odbioru Państwa dziecka. Kartę należy dostarczyć dnia 3.09.2019 do świetlicy szkolnej.