BIEG PO UNII EUROPEJSKIEJ

Cykl biegów zostanie zorganizowany w szkołach w terminie 8-12 października 2018 r. przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód. Regulamin.

Zapisy do świetlicy szkolnej

Drodzy Rodzice!

W celu dokonania zapisu dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019 prosimy pobrać ze strony internetowej Szkoły Kartę zapisu ucznia do świetlicy szkolnej. Ze względu na obowiązujące przepisy Karta musi zawierać podpisy osób upoważnionych do odbioru Państwa dziecka. Kartę należy dostarczyć dnia 3.09.2019 do świetlicy szkolnej.