Akcja zima 2018

W dniach 12. – 16. lutego oraz 19. – 23. lutego 2018 r.
„Akcja Zima w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH 22. stycznia 2018 r. –  8. lutego 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                  Zapraszamy!

Program zajęć na pierwszy tydzień.

Program zajęć na drugi tydzień.

Oświadczenie o powrocie dziecka z akcji zima

REKRUTACJA DO KLASY I

Rekrutacji do klasy I w roku szkolnym 2018/2019 do 23 kwietnia 2018 r.

1. Do 23 kwietnia 2018 r. przyjmowanie kart zapisów dzieci zamieszkałych w rejonie szkoły.
2. 26 kwietnia 2018 r. - ogłoszenie wyników rekrutacji - listy dzieci zakwalifikowanych i niekwalifikowanych.
3. 27 kwietnia - 15 maja 2018 r. - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły.
4. 16 maja 2018 r. - ogłoszenie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.
5. 17 maja - 24 maja 2018 r. - rekrutacja uzupełniająca dla dzieci z poza rejonu szkoły

BADANIA PULMONOLOGICZNE

PULMONOLOGIA