Akcja zima 2018

W dniach 12. – 16. lutego oraz 19. – 23. lutego 2018 r.
„Akcja Zima w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH 22. stycznia 2018 r. –  8. lutego 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                  Zapraszamy!

Program zajęć na pierwszy tydzień.

Program zajęć na drugi tydzień.

Oświadczenie o powrocie dziecka z akcji zima

BIEG PO UNII EUROPEJSKIEJ

Cykl biegów zostanie zorganizowany w szkołach w terminie 8-12 października 2018 r. przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód. Regulamin.

Zapisy do świetlicy szkolnej

Drodzy Rodzice!

W celu dokonania zapisu dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019 prosimy pobrać ze strony internetowej Szkoły Kartę zapisu ucznia do świetlicy szkolnej. Ze względu na obowiązujące przepisy Karta musi zawierać podpisy osób upoważnionych do odbioru Państwa dziecka. Kartę należy dostarczyć dnia 3.09.2019 do świetlicy szkolnej.