TEMATY ZADAŃ

Okres 1

Tematy zadań dla klasy 8  Ćwiczenia z GM, App Inventor, projetowanie 3D, zad 1, zad 2, zad 3,

Tematy zadań dla klasy 7  Ćwiczenia z GM, projetowanie 3D, zad 1, zad 2, zad 3,

Tematy zadań dla klasy 6  zad 1, zad 2, Ćwiczenia z GM,

Tematy zadań dla klasy 5  zad 1, Ćwiczenia z żółwikiem LOGO, zad 2

Tematy zadań dla klasy 4  Pisanie na czas teksty do pisania na czas

Okres 2

Tematy zadań dla klasy 8 ZAD1, ZAD2, ZAD3, ZAD4, ZAD5

Tematy zadań dla klasy 7 ZAD1, ZAD2, ZAD3, ZAD4, ZAD5

Tematy zadań dla klasy 6 zad1, zad2, zad3, zad4,

Tematy zadań dla klasy 5 zad1, zad2, zad3, zad4,

Tematy zadań dla klasy 4 zad1, zad2, zad3, zad4, tabela, zad5, załącznik,

ELEMENTY DODATKOWE krzyżówka SKRYPTGM zadanieGM program   scratch2  Skrypt do krzyżówki  Powtórka z Worda x

BRAKUJĄCE ZADANIA proszę wysyłać na adres: nauczyciel.zsp1@gmail.com w temacie wpisać które zadanie i login ucznia (KLASA I NR W DZIENNIKU). W przypadku braku tej informacji zadanie nie będzie sprawdzane.

Szanowni Rodzice Uczniów klas I – III!

W celu usprawnienia odbierania Dzieci ze świetlicy wprowadzamy zmianę w procedurze bezpieczeństwa.

Rodzice odbierający Dzieci ze świetlicy wchodzą do szkoły i są kierowani do sali świetlicowej.

Jednorazowo na terenie szkoły może przebywać nie więcej niż
10 Rodziców, prosimy zatem o możliwie jak najszybsze opuszczanie budynku szkoły, aby umożliwić odebranie Dzieci kolejnym Rodzicom.

Dyrekcja ZSP1

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 47
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W KRAKOWIE
Aktualizacja na dzień 1 września 2020 r. ze zmianami

oraz inne dokumenty

znajdziesz tu

prosimy o zapoznanie się ze zmianami w procedurze bezpieczeństwa w częściach: odbiór uczniów ze szkoły, wyście uczniów ze szkoły oraz organizacja pracy świetlicy. w czasie epidemii COVID-10 w Szkole Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

oraz Organizacja zajęć w dniach 2, 3, 4 września 2020 r.