STRUKTURA ORGANU SP47

Sekretariat ds. administracyjno-gospodarczych -

poniedziałek, środa – 7.30 – 14.30

wtorek, czwartek, piątek – 8.00 – 15.00

Odpisy obiadów - 8.00 – 8.30 (kontakt – 12 653 29 02)

Główna księgowa - pani Agata Kusion

poniedziałek – piątek – 7,00 – 15,00

Specjalista ds. kadrowo-płacowych - pani Ewa Wilk

poniedziałek – piątek – 7.00 – 15.00

Intendent -

poniedziałek – piątek – 7.00 – 14.00

Inspektor Danych Osobowych - Agnieszka Sowa

Oddziały przygotowawcze

Od środy, 20 kwietnia, ruszają w naszej szkole oddziały przygotowawcze.
Wszyscy chętni z naszej szkoły zostali tam już umieszczeni i rekrutacja naszych obecnych uczniów do tych klas jest zakończona.
Wolne miejsca w klasach przygotowawczych przeznaczone są dla kolejnych, docierających na naszej szkoły dzieci.

Dyrekcja ZSP1

Rekrutacja do klas I

na rok szkolny 2022/2023

trwa od 1 do 31 marca 2022 r.

Zgłoszenie/wniosek o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej można będzie pobrać od 1 marca 2022r ze strony internetowej szkoły sp47krakow.edu.pl (zakładka: rekrutacja) lub z portalu edukacyjnego miasta Krakowa (zakładka: rekrutacja) lub w wersji papierowej
z portierni szkolnej.

Wypełnione, wydrukowane i podpisane przez oboje rodziców kandydatów do klasy I dokumenty należy przesłać złożyć do skrzynki na wnioski znajdującej się na portierni szkolnej lub przynieść do sekretariatu szkoły.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły przyjmowane będą do klasy I w miarę wolnych miejsc, zgodnie z kryteriami określonymi przez Gminę Miejską Kraków.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 47
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W KRAKOWIE
Aktualizacja na dzień 1 września 2021 r.
oraz inne dokumenty

znajdziesz tu

prosimy o zapoznanie się ze zmianami w procedurze bezpieczeństwa w częściach: odbiór uczniów ze szkoły, wyście uczniów ze szkoły oraz organizacja pracy świetlicy. w czasie epidemii COVID-10 w Szkole Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie.

Szanowni Rodzice Uczniów klas I – III!

W celu usprawnienia odbierania Dzieci ze świetlicy wprowadzamy zmianę w procedurze bezpieczeństwa.

Rodzice odbierający Dzieci ze świetlicy wchodzą do szkoły i są kierowani do sali świetlicowej.

Jednorazowo na terenie szkoły może przebywać nie więcej niż
10 Rodziców, prosimy zatem o możliwie jak najszybsze opuszczanie budynku szkoły, aby umożliwić odebranie Dzieci kolejnym Rodzicom.

Dyrekcja ZSP1