MISJA I WIZJA SZKOŁY SP47

MISJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 47 W KRAKOWIE

• Wychowujemy i kształcimy w bezpiecznej i twórczej atmosferze młodego człowieka – krakowianina, Polaka, Europejczyka – świadomego dziedzictwa kulturowego swego narodu.
  • Pomagamy uczniom w zdobywaniu i opanowaniu wiedzy oraz umiejętności w stopniu, na jaki pozwalają ich zdolności i predyspozycje.
  • Rozwijamy w młodym człowieku wrażliwość, tolerancję oraz odpowiedzialność za siebie i innych.
  • Uczymy, że kształcenie jest procesem trwającym całe życie.

WIZJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 47 W KRAKOWIE

Szanowni Rodzice Uczniów klas I – III!

W celu usprawnienia odbierania Dzieci ze świetlicy wprowadzamy zmianę w procedurze bezpieczeństwa.

Rodzice odbierający Dzieci ze świetlicy wchodzą do szkoły i są kierowani do sali świetlicowej.

Jednorazowo na terenie szkoły może przebywać nie więcej niż
10 Rodziców, prosimy zatem o możliwie jak najszybsze opuszczanie budynku szkoły, aby umożliwić odebranie Dzieci kolejnym Rodzicom.

Dyrekcja ZSP1

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 47
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W KRAKOWIE
Aktualizacja na dzień 1 września 2020 r. ze zmianami

oraz inne dokumenty

znajdziesz tu

prosimy o zapoznanie się ze zmianami w procedurze bezpieczeństwa w częściach: odbiór uczniów ze szkoły, wyście uczniów ze szkoły oraz organizacja pracy świetlicy. w czasie epidemii COVID-10 w Szkole Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

oraz Organizacja zajęć w dniach 2, 3, 4 września 2020 r.