EGZAMIN

Egzamin próbny

Egzamin z języka polskiego-23.02.2021

Egzamin rozpocznie się o godz. 8:25. Uczniowie klas VIII powinni przyjść do szkoły na 8:00.

W tym dniu w klasach 8a nie będzie pierwszej lekcji.

Po egzaminie lekcje w klasach ósmych rozpoczną się od 6 godziny lekcyjnej.  Klasa 8b i 8c nie ma lekcji wf.

Egzamin z matematyki-24.02.2021

Egzamin rozpocznie się o 8:25 Uczniowie powinni przyjść do szkoły na 8:00. Nie będzie pierwszej godziny lekcyjnej

Po egzaminie zajęcia rozpoczną się od lekcji 6 zgodnie z podziałem godzin.

Egzamin z języków obcych-25.02.2021

Egzamin rozpocznie się o 8:25. Uczniowie klas VIII powinni przyjść do szkoły na 8:00. Klasa  8c nie ma w tym dniu pierwszej lekcji.

Po egzaminie Uczniowie mają zajęcia od lekcji 6. Klasa 8a i 8d nie mają lekcji wf.

Przydział Uczniów do sal zostanie przesłany uczniom librusem 17.02.2021.

Nauczyciele nadzorujący egzamin będą przesyłać materiały dla uczniów w ramach pracy zdalnej. Przydział sal zostanie przesłany Nauczycielom przez wiadomość na Librusie również w dniu 17.02.2021

Komunikaty dotyczące egzaminu ósmoklasisty 2020/21:

Komunikat o harmonogramie

Komunikat o przyborach

Komunikat o dostosowaniach

Szanowni Rodzice Uczniów klas I – III!

W celu usprawnienia odbierania Dzieci ze świetlicy wprowadzamy zmianę w procedurze bezpieczeństwa.

Rodzice odbierający Dzieci ze świetlicy wchodzą do szkoły i są kierowani do sali świetlicowej.

Jednorazowo na terenie szkoły może przebywać nie więcej niż
10 Rodziców, prosimy zatem o możliwie jak najszybsze opuszczanie budynku szkoły, aby umożliwić odebranie Dzieci kolejnym Rodzicom.

Dyrekcja ZSP1

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 47
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W KRAKOWIE
Aktualizacja na dzień 18 stycznia 2021 r.

oraz inne dokumenty

znajdziesz tu

prosimy o zapoznanie się ze zmianami w procedurze bezpieczeństwa w częściach: odbiór uczniów ze szkoły, wyście uczniów ze szkoły oraz organizacja pracy świetlicy. w czasie epidemii COVID-10 w Szkole Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie.