Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 w Krakowie

w XLIII Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie

28 maja 2020 w godzinach 1600-1900

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 W KRAKOWIE

Kończysz szkołę podstawową.  Przed Tobą dalszy wybór, który wpłynie na Twoje przyszłe życie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie.

Kształcimy uczniów w poszukiwanych na rynku pracy zawodach związanych z budownictwem.

Nasza oferta jest dostępna na stronie szkoły: http://zsb1.pl/ oraz profilu fb: https://www.facebook.com/BudowlankaKrakow/

W dniu 27 maja 2020 r. zapraszamy uczniów kończących szkołę podstawową na wirtualny spacer po budynku naszej szkoły oraz webinarium, podczas którego będziecie mogli zadać pytania dotyczące rekrutacji i oferowanych kierunków.

Wirtualny spacer uruchomimy w formie transmisji live na profilu facebookowym o godzinie 10.30: https://www.facebook.com/BudowlankaKrakow/.

O godzinie 11.00 zapraszamy do udziału w telekonferencji,  do której możecie dołączyć i zadać pytania dotyczące kształcenia w naszej szkole.

Instrukcja dołączenia do wideokonferencji:

1.        Wejście na stronę: https://globalpage-prod.webex.com/join

2.        Wprowadzenie adresu konferencji: p.zsb@mche.webex.com

3.        Pobranie  i instalacja aplikacji Cisco Webex Meetings lub uruchomienie konferencji

z przeglądarki (w aplikacji wybór opcji „Join as guest”, natomiast w przeglądarce, aby dołączyć do spotkania należy podać imię, nazwisko i swój adres e-mail)

DO ZOBACZENIA!

XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

E-ULOTKA

Oferta edukacyjna techników i branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez Miasto Kraków

XXV L.O. w Krakowie

Przesyłam zaproszenie na E- dni otwarte XXV L.O. w Krakowie, które odbędą się 12 i 13 maja w godzinach od 17.00 do 19.00. Jesteśmy jedyną w pełni mundurową szkołą w Małopolsce. Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku Marta Bernadzikiewicz- Stępień, dyrektor XXV L.O. w Krakowie.

Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie

INFORMACJA  PREZENTACJA

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2

Informacja Prezentacja

Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 w Krakowie

HARMONOGRAM

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie

HARMONOGRAM

INFORMACJE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI EGZAMINU W KLASIE 8 W ROKU SZKOLNYM 2019/20

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA

W CZASIE EPIDEMII COVID-19 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 47

W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W KRAKOWIE

czytaj tu

Zakwalifikowani - przyjęci

Szanowni Państwo!

Listy Dzieci

przyjętych
w rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 47
w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 1 w Krakowie  są dostępne na stronie internetowej szkoły sp47krakow.edu.pl
w zakładce „dla rodziców” -  „rekrutacja”.

Dyrekcja ZSP1

przedłużona przerwa

Uprzejmie informuję, że do 26 kwietnia br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w Zespole Szkolno-przedszkolnym nr 1 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz.642.
Wszystkie dotychczasowe rozwiązania organizacyjne są obowiązujące.

Jolanta Klimowska

SZKOŁA ZAMKNIĘTA

W związku z zaostrzeniem przepisów sanitarnych oraz ograniczeniem zasad wychodzenia z domów i przemieszczania się

od 26 marca do dnia 11 kwietnia  2020 r.

Szkoła Podstawowa  nr 47

będzie ZAMKNIETA.

Dyrektor ZSP 1

REKRUTACJA DO KL 1 UWAGA! WAŻNE!

Szkoła Podstawowa nr 47

W związku z zaleceniami wynikającymi z aktualnej sytuacji w kraju jesteśmy zobowiązani do wprowadzenia rozwiązań ograniczających konieczność przemieszczania się osób - przechodzimy na system pracy zdalnej. W dniach 16 - 25 marca br. sekretariat będzie nieczynny.

Bardzo proszę, aby w ramach rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 po wypełnieniu dokumentów na platformie rekrutacyjnej https://krakow.elemento.pl/, wydrukować je, podpisać i zeskanować lub sfotografować. Skany lub zdjęcia dokumentu wraz ze skanami lub zdjęciami wymaganych zaświadczeń i oświadczeń (dotyczy uczniów z poza obwodu szkoły) proszę przesłać na adres zsp1.krakow@wp.pl. Takie działanie zapewni udział w rekrutacji.

Sekretariat dla osób, które nie mają dostępu do Internetu, będzie przyjmował dokumenty w dniu 20 marca 2020 r. w godzinach 8.00-11.00

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1

Jolanta Klimowska

Informacje w sprawie środków ochrony przeciwko koronawirusowi

Prosimy o zapoznanie się i wykorzystanie zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczących podstawowych środków ochrony przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19. Zalecenia jak również najnowsze informacje można znaleźć na stronach:

Rodzicom dziecka do 8 roku życia w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368).