Akcja zima

Akcja Zima

W dniach 3 – 7 lutego 2020 r.
w  Szkole Podstawowej nr 47 i w Krakowie organizowana jest
„Akcja Zima w szkole 2020”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Zima w szkole 2020”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI ZIMA W SZKOLE 2020 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIACH  13 -  22 stycznia 2020 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                  Zapraszamy!

oświadczenie o powrocie dziecka z akcji zima 2020

Szanowni Rodzice Uczniów klas I – III!

W celu usprawnienia odbierania Dzieci ze świetlicy wprowadzamy zmianę w procedurze bezpieczeństwa.

Rodzice odbierający Dzieci ze świetlicy wchodzą do szkoły i są kierowani do sali świetlicowej.

Jednorazowo na terenie szkoły może przebywać nie więcej niż
10 Rodziców, prosimy zatem o możliwie jak najszybsze opuszczanie budynku szkoły, aby umożliwić odebranie Dzieci kolejnym Rodzicom.

Dyrekcja ZSP1

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 47
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W KRAKOWIE
Aktualizacja na dzień 1 września 2020 r. ze zmianami

oraz inne dokumenty

znajdziesz tu

prosimy o zapoznanie się ze zmianami w procedurze bezpieczeństwa w częściach: odbiór uczniów ze szkoły, wyście uczniów ze szkoły oraz organizacja pracy świetlicy. w czasie epidemii COVID-10 w Szkole Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

oraz Organizacja zajęć w dniach 2, 3, 4 września 2020 r.