ISKIERKA - czerwiec 2021

2021-06-14 20:34:05

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru szkolnej gazetki klas I-III. Pliki do otwarcia w nowym oknie.

3 MAJA

2021-04-29 16:24:36

WITAJ MAJ, 3 MAJ! Klasa 3d przygotowała z okazji święta piękną dekorację. Bardzo dziękujemy.

Dzień Ziemi 22 kwietnia 2021 r.

2021-04-29 16:06:37

Uczniowie klas I-III z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi wzięli udział w konkursie ekologicznym zorganizowanym przez Mały Samorząd Uczniowski. Wykonali piękne prace plastyczne i napisali wspaniałe wiersze. Bądźmy EKO na co dzień. Pamiętajmy Ziemia to nasz wspólny dom.

Wielkanoc 2021

2021-03-29 22:08:21

Życzymy spokojnych, rodzinnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech te święta wleją w Was nadzieję na lepsze, optymistyczne jutro. Świąteczną kartkę - kolaż przygotowano z prac przesłanych przez członków MSU. Smacznego jajka i Wszystkiego dobrego :) Członkowie MSU wraz z opiekunkami.

Iskierka - marzec 2021

2021-03-29 21:50:50

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru szkolnej gazetki klas I-III. Pliki do otwarcia w nowym oknie.

Dbamy o naszą wiedzę

2021-03-11 13:31:56

Uczęszczając do szkoły pamiętamy o tym, aby pilnie się uczyć. Podczas lekcji pracujemy w skupieniu, chętnie wykonujemy różne zadania. Korzystamy z różnych pomocy dydaktycznych, z nowej mobilnej pracowni komputerowej. Pamiętamy też, jak ważne jest czytanie książek, dlatego regularnie odwiedzamy szkolną bibliotekę. Chwile spędzone w szkole to również super zabawa. Dbamy o naszą kondycję podczas zajęć ruchowych.

Dzień Patrona

2021-03-11 13:14:02

W 1977 r. nastąpiło uroczyste nadanie Szkole Podstawowej nr 47 w Krakowie imienia Stefana Czarnieckiego. Od tego czasu minęły już 44 lata. Nasz Patron zobowiązuje nas do pracy i uczciwości. Staramy się rzetelnie uczyć, osiągać sukcesy na miarę naszych możliwości i postępować tak, by nie zawieźć zaufania rodziców i nauczycieli. Jesteśmy dumni, że patronuje nam tak wspaniała postać. Dlatego każdego roku staramy się tak uroczyście obchodzić to Święto. Dnia 18 lutego w ramach obchodzonego święta cofnęliśmy się w czasie, aby poznać czasy, w których żył Stefan Czarniecki. Przygotowaliśmy też prace plastyczne na konkurs zorganizowany z tej okazji.

Ślubowanie uczniów klas 1

2021-03-11 12:57:19

Ślubuję być dobrym Polakiem dbać o dobre imię swej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy urosnę. Będę się starał być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Na zakończenie I okresu uczniowie klas 1 zostali uroczyście pasowali na prawowitych uczniów naszej szkoły. A oto co powiedziała do Pierwszoklasistów starsza koleżanka: "Drogie Koleżanki i Koledzy z pierwszych klas! Od momentu wejścia w szkolne progi tworzycie razem z nami wielką szkolną rodzinę. Wiecie, że w rodzinie każdy obok praw ma także obowiązki, które powinien sumiennie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim nauka, do której wdrażają Was nauczyciele i rodzice" . Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w szkolnej edukacji.

Iskierka - Grudzień 2020

2020-12-21 08:53:55

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie Klas Młodszych! Grudniowy numer Iskierki zostaje zamieszczony na stronie szkoły. Iskierka w wersji PDF (do otwarcia w nowym oknie). Zachęcam do lektury i wypełniania kuponów, które należy przesłać na adres : iskierka47@interia.pl Miłej lektury Małgorzata Mońka

Dzień Życzliwości 21 listopada

2020-12-21 08:47:50

„W Dzień Życzliwości trzeba wcześnie wstać i na dobre uczynki wszystko z siebie dać.” „Bądź życzliwy, nie leniwy”. „Bądź dla innych życzliwy, a świat będzie szczęśliwy” „Życzliwość się opłaca i w dobroci do nas wraca”. „Nie bądź gbur, rzuć uśmiechów cały wór”. Takie hasła przygotowali przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego. Pamiętajmy o życzliwości przez cały rok.

Narodowe Święto Niepodległości

2020-11-15 15:13:45

Podczas pracy zdalnej nie zapominamy o tak ważnym święcie. Dzieci wykonały z tej okazji piękne prace plastyczne.

Jesienne zabawy

2020-11-15 15:07:05

Bardzo lubimy kolorową jesień. W przyszkolnym ogródku organizowane są różne lekcje. Wychodzimy też aby tak po prostu poruszać się i skorzystać z uroków przyrody.

Dla naszych Nauczycieli

2020-10-12 19:56:57

Dzieci przygotowały dla swoich Pań niespodziankę - serca pełne wdzięczności. Za Ich trud i codzienną pracę. Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy Im dużo zdrowia i samych grzecznych uczniów.

Rozpoczęcie roku szkolnego

2020-10-12 19:49:02

1 września rozpoczął się rok szkolny. Inaczej niż co roku. Każda klasa spotkała się z wychowawczynią, ze swoimi kolegami i koleżankami. Wszyscy byliśmy w maseczkach - niestety czasy covidu. Życzymy wszystkim zdrowego roku szkolnego.

INFORMACA REKRUTACYJNA

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas I na rok szkolny 2021/2022 dostępna będzie od dnia 30 kwietnia, od godziny 9:00 w holu szkoły.

Potwierdzanie woli uczęszczania dziecka do szkoły dotyczy rodziców dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły i odbywa się w dniach 4 – 14 maja 2021 r.

Oświadczenie woli jako skan dokumentu można złożyć mailowo na adres zsp1.krakow@wp.pl po pobraniu wzoru ze strony internetowej szkoły z zakładki Rekrutacja. Oświadczenie można złożyć również osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach 7:30 – 15:00.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 47
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W KRAKOWIE
Aktualizacja na dzień 17 maja 2021 r.
oraz inne dokumenty

znajdziesz tu

prosimy o zapoznanie się ze zmianami w procedurze bezpieczeństwa w częściach: odbiór uczniów ze szkoły, wyście uczniów ze szkoły oraz organizacja pracy świetlicy. w czasie epidemii COVID-10 w Szkole Podstawowej nr 47 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krakowie.

Narodowy Spis Powszechny

Narodowy Spis Powszechny

więcej materiałów można pobrać również ze strony spis.gov.pl/materialy-do-pobrania

 

Szanowni Rodzice Uczniów klas I – III!

W celu usprawnienia odbierania Dzieci ze świetlicy wprowadzamy zmianę w procedurze bezpieczeństwa.

Rodzice odbierający Dzieci ze świetlicy wchodzą do szkoły i są kierowani do sali świetlicowej.

Jednorazowo na terenie szkoły może przebywać nie więcej niż
10 Rodziców, prosimy zatem o możliwie jak najszybsze opuszczanie budynku szkoły, aby umożliwić odebranie Dzieci kolejnym Rodzicom.

Dziękujemy.

Dyrekcja ZSP1

DEBATA SPOŁECZNA

Debata społeczna na terenie KP V Kraków

przeczytaj

Projekt edukacyjny „Eko-logiczni”

Projekt edukacyjny „Eko-logiczni”

WYDZIAŁ EDUKACJI

 

Referat Finansów i Projektów Oświatowych

 

+48 12 616 51 09

 

SZKOŁA DLA RODZICÓW

SZKOŁA DLA RODZICÓW

Szkoła dla Rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami. Daje możliwość refleksji nad własną postawą wychowawczą.

Czytaj na stronie dla rodziców.

ANKIETA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo. Ankieta o wypełnienie, której Państwa prosimy dotyczy spraw ważnych dla funkcjonowania naszej szkoły. Udzielone odpowiedzi pozwolą nam na podjęcie działań zmierzających do doskonalenia naszej pracy.

 

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj.

 

Dziękujemy.

STAN JAKOŚCI POWIETRZA

Udostępniamy Państwu informację na temat tego, gdzie można sprawdzić aktualny stan jakości powietrza

W celu sprawdzenia informacji na temat aktualnego stanu jakości powietrza w Krakowie należy kliknąć w podany link