AKCJA LATO 2018

W dniach 25  - 29 czerwca oraz 2 – 6 lipca 2018 r.
„Akcja lato w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Lato w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI LATO W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ
W DNIACH 24. maja 2018 r. –  14. czerwca 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Oświadczenie o powrocie dziecka do domu.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                     Zapraszamy!

program Akcji Lato

BIEG PO UNII EUROPEJSKIEJ

Cykl biegów zostanie zorganizowany w szkołach w terminie 8-12 października 2018 r. przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód. Regulamin.

Zapisy do świetlicy szkolnej

Drodzy Rodzice!

W celu dokonania zapisu dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019 prosimy pobrać ze strony internetowej Szkoły Kartę zapisu ucznia do świetlicy szkolnej. Ze względu na obowiązujące przepisy Karta musi zawierać podpisy osób upoważnionych do odbioru Państwa dziecka. Kartę należy dostarczyć dnia 3.09.2019 do świetlicy szkolnej.