AKCJA LATO 2018

W dniach 25  - 29 czerwca oraz 2 – 6 lipca 2018 r.
„Akcja lato w szkole 2018”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Lato w szkole 2018”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI LATO W SZKOLE 2018 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ
W DNIACH 24. maja 2018 r. –  14. czerwca 2018 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Oświadczenie o powrocie dziecka do domu.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                     Zapraszamy!

program Akcji Lato

Zapraszamy do wzięcia udziału w V Szkolnym Konkursie „Kartka Pocztowa z Hetmanem Stefanem Czarnieckim”.

Należy wykonać w dowolnej technice (bez użycia komputera) kartkę pocztową w formacie A6 (10,5x15 cm) związaną z Patronem naszej szkoły Stefanem Czarnieckim. Wykonanie obejmuje tylko graficzną część kartki (na stronie przeznaczonej na życzenia i dane adresowe tylko się podpisujemy).

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII; kartki można przygotowywać tylko indywidualnie.

Opisane kartki pocztowe (z tyłu imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą) należy dostarczyć p. Markowi Chadzińskiemu do 8 lutego 2019 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na apelu szkolnym. Przewidziano atrakcyjne nagrody.

Konkurs „100 lat odzyskania niepodległości”

Konkursu dla szkół dzielnicy XIII
„100 lat odzyskania niepodległości”

11 grudnia 2018 r., godz. 10.45, Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Myśliwska 64 odbyła sie premiera nowej gry komputerowej stworzonej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zobacz wyniki i zwycięzców.