Akcja lato 2017

W dniach 26  - 30 czerwca oraz 3 – 7 lipca 2017 r.
„Akcja lato w szkole 2017”.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach w ramach akcji jest  wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz zapoznanie się z regulaminem „Akcji Lato w szkole 2017”.

ZAPISY UCZNIÓW NA ZAJĘCIA AKCJI LATO W SZKOLE 2017 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ
W DNIACH 22. maja 2017 r. –  14. czerwca 2017 r.

Program zajęć na poszczególne tygodnie będzie  umieszczony na stronie internetowej szkoły i na drzwiach wejściowych do budynku w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

Szczegółowe informacje i karty uczestnictwa w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej
sp47krakow.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.                                                                                                                                     Zapraszamy!

Program zajęć na pierwszy tydzień.

Program zajęć na drugi tydzień.

Oświadczenie o powrocie dziecka z akcji lato

ZAPISY DO ŚWIETLICY

W poniedziałek 4 września 2017 r. świetlica szkolna prowadzi zapisy w godz. 7:30 - 13:30.