Zapisy do świetlicy szkolnej

Drodzy Rodzice!

W celu dokonania zapisu dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019 prosimy pobrać ze strony internetowej Szkoły Kartę zapisu ucznia do świetlicy szkolnej. Ze względu na obowiązujące przepisy Karta musi zawierać podpisy osób upoważnionych do odbioru Państwa dziecka. Kartę należy dostarczyć dnia 3.09.2019 do świetlicy szkolnej.

Pierwsze Zebrania z Rodzicami

w roku szkolnym 2018/19

Klasy I – IV

Zebrania z Rodzicami odbędą się
w dniu 5.września (środa) 2018 r. o godzinie 17.00.

Klasy V – VIII

Zebrania z Rodzicami odbędą się
w dniu 6.września (czwartek) 2018 r. o godzinie 17.00.

LISTY UCZNIÓW

Listy uczniów klas pierwszych znajdują się na tablicy ogłoszeń w holu szkoły.